Aktualizacja 15 marca 2021 r.

Sekcja 1 – Wysyłka

  1. Koszty wysyłki zostaną obliczone w kasie.
  2. Wysyłamy na cały świat. W przypadku, gdy nie będziemy w stanie dostarczyć Ci przedmiotu, skontaktujemy się z Tobą bezpośrednio i natychmiast zwrócimy Ci pieniądze. Jeśli nie jesteś pewien, prosimy o zapytanie przed złożeniem zamówienia.
  3. Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem, zawierającą identyfikator śledzenia przesyłki i link do śledzenia jej drogi. Aby śledzić swoją paczkę, możesz odwiedzić naszą stronę śledzenia tutaj. Prosimy o pozostawienie od 1 do 3 dni roboczych na wyświetlenie informacji o śledzeniu. Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z kodami śledzenia, skontaktuj się z nami tutaj.
  4. Większość przedmiotów jest wysyłana w ciągu 12 godzin. To zajmie do 5-12 dni roboczych na dostarczenie zamówienia. Proszę wziąć pod uwagę wszelkie święta lub inne sytuacje siły wyższej, które mogą wpłynąć na czas dostawy i wydłużyć nasz średni czas dostawy o dodatkowe 14 dni roboczych.
  5. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek dostawy, które mogą być dotknięte przez celników, zdarzeń naturalnych, transferów między naszym przewoźnikiem do lokalnego przewoźnika w kraju lub strajków lub opóźnień transportu lotniczego i naziemnego, ani żadnych dodatkowych opłat, celnych lub back end opłat.
  6. Będziesz potrzebował numeru zamówienia z e-maila potwierdzającego przy składaniu zapytania.

Sekcja 2 – Dostawa

  1. Kupujący jest odpowiedzialny za upewnienie się, że wprowadzony adres wysyłki jest poprawny. Dokładamy wszelkich starań, aby przyspieszyć przetwarzanie i czas wysyłki, więc zawsze jest małe okno, aby poprawić nieprawidłowy adres wysyłki (zwykle około 12 godzin). Prosimy o natychmiastowy kontakt, jeśli uważasz, że podałeś nieprawidłowy adres wysyłki.
  2. Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubione lub skradzione pakiety. Jeśli informacje o śledzeniu wskazują, że paczka została dostarczona na Twój adres i nie otrzymałeś jej, prosimy o zgłoszenie tego faktu odpowiedniemu przewoźnikowi na podstawie informacji podanych na naszej stronie śledzenia.
  3. Brak akceptacji zakupu jest naruszeniem umowy i zakup nie zostanie zwrócony.
  4. Jeśli masz problemy z dostawą, prosimy o kontakt z nami poprzez kontakty podane tutaj.

Jeśli jesteś zainteresowany zwrotem zakupu, sprawdź naszą Politykę Zwrotów i Rezygnacji.