Aktualizacja 15 marca 2021 r

Sekcja 1 – Zwroty i refundacje

 1. Uprawnione powody do zwrotu zakupu lub otrzymania zwrotu pieniędzy:

1.1. Klient jest niezadowolony z produktu, a od dostawy nie minęło jeszcze 30 dni kalendarzowych;

1.2.Produkt jest uszkodzony i gwarancja jest nadal ważna;

1.3.Rezygnacja została dokonana w ciągu 12 godzin od zakupu;

 1. Proces zwrotu i warunki zwrotu produktu i uzyskania zwrotu pieniędzy:

2.1. Aby kwalifikować się do zwrotu, klient musi skontaktować się z Firmą za pośrednictwem adresu e-mail podanego tutaj i zwrócić produkt w ciągu 30 dni od dostawy. Zwroty są uzależnione od czasu, dlatego jeśli minie więcej niż 30 dni kalendarzowych od dostawy, Firma nie zaoferuje Klientowi zwrotu pieniędzy lub ekwiwalentu cenowego w postaci kredytu w sklepie.

2.2. Klient musi dostarczyć nam kilka zdjęć produktu i wyjaśnić, dlaczego chce go zwrócić.

2.3. Wszystkie produkty muszą być w tym samym, fabrycznie nowym stanie i w oryginalnym opakowaniu. W przypadku uszkodzonych produktów wymagamy, aby produkty zostały zwrócone w oryginalnym i nieużywanym stanie.

2.4. Produkt musi zostać wysłany na adres zwrotny podany przez Dział Obsługi Klienta w ciągu 30 dni od dostawy. Klient musi dostarczyć nam kopię dowodu wysyłki z numerem śledzenia. Jeśli produkt zostanie zwrócony na inny adres niż ten, który został wskazany przez Dział Obsługi Klienta, klient nie będzie mógł otrzymać zwrotu pieniędzy.

2.5. Wydanie zwrotu pieniędzy po zwróceniu zakupu do naszego Centrum Zwrotów zajmuje 5-7 dni roboczych, a od 3 do 20 dni roboczych zwrot pieniędzy pojawia się na koncie bankowym (w zależności od metody płatności).

 1. Wszystkie koszty wysyłki dotyczące zwrotów, refundacji lub wymiany są na wyłączną odpowiedzialność klienta.

3.1. Firma nie zapewnia wstępnie opłaconych etykiet do wysyłki zwrotnej. Klient będzie odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki w celu zwrotu przedmiotu. Koszty wysyłki są bezzwrotne.

3.2. W zależności od miejsca zamieszkania Klienta czas dotarcia zwracanego lub wymienianego produktu może być różny.

3.3. Firma nie ponosi odpowiedzialności za zagubione lub uszkodzone towary, które są zwracane. W związku z tym, w przypadku produktów o wartości powyżej 15 dolarów, Klient powinien rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub zakup ubezpieczenia przesyłki.

3.4. Klient jest całkowicie odpowiedzialny za zwrot produktu do Centrum Zwrotów wskazanego przez Dział Obsługi Klienta. Spółka nie może zagwarantować, że sposób zwrotu wybrany przez Klienta zapewni otrzymanie produktu.

3.5. Produkt musi zostać wysłany na adres zwrotny wskazany przez Zespół Obsługi Klienta w ciągu 30 dni od dostawy. Klient musi postępować zgodnie z procesem zwrotu, aby kwalifikować się do zwrotu.

 1. Przedmioty zwrócone do Firmy, które nie kwalifikują się do zwrotu lub kredytu sklepowego, zostaną wyrzucone lub odesłane na własny koszt.
 2. W przypadku uszkodzonych produktów, zorganizujemy wymianę, która zostanie wysłana do Ciebie po przejrzeniu i zatwierdzeniu zdjęć.
 3. Firma zapewnia zwrot pieniędzy na oryginalną metodę płatności Klienta za wszystkie pełnowartościowe przedmioty. Nie ma zwrotu/zwrotu/wymiany za towary z wyprzedaży lub towary o obniżonej cenie.
 4. W przypadku, gdy produkty zostały pierwotnie zakupione za pomocą bonów upominkowych, zwrot kosztów zostanie wypłacony w formie bonu upominkowego. Wytyczne dotyczące zwrotu pieniędzy dotyczą tylko produktów.
 5. W chwili obecnej istnieje 5 adresów, na które przyjmujemy zwroty: USA, Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Litwa. Zostanie Ci zaproponowany jeden z nich w zależności od odległości.
 6. W przypadku nieporozumień lub innych sytuacji pierwszeństwo mają warunki naszej polityki zwrotów.

Sekcja 2 – Anulowanie zamówienia

 1. Klient ma prawo do anulowania zamówienia w ciągu 12 godzin, jeśli zamówienie nie zostało wysłane przed dokonaniem anulowania.
 2. Klient musi pamiętać, że wszystkie zamówienia są przetwarzane tak szybko, jak to możliwe, więc anulowanie zamówienia jest wrażliwe na czas.
 3. Jeśli Klient chce anulować zamówienie i otrzymać zwrot pieniędzy, Firma może wysłać instrukcje jak to zrobić na prośbę Klienta tutaj.